Laminátové podlahy EGGER CLASSIC 8/32 EPL089 DUB GROVE AC4 8 mm

Laminátové podlahy EGGER CLASSIC 8/32 EPL089 DUB GROVE AC4 8 mm
Dĺžka panelu [mm]: 1292
Hrúbka panelu [mm]: 8
Odtiene: Stredné farby
Spôsob montáže: Click
Symbol výrobcu: 1469501
Séria: egger classic 8/32
Typ okraja: Bez skosenia
Typ povrchu: Štruktúra dreva
Vzhľad: Vzor dosky
Značka: Egger
Šírka panelu [mm]: 193
POPIS PRODUKTU
Laminátové podlahy EGGER CLASSIC 8/32 EPL089 Dub Grove AC4 8 mm 193x1292

Laminátové podlahy od spoločnosti EGGER sú na trhu už viac ako 20 rokov a patria k popredným dodávateľom vysokokvalitných laminátových podláh v Európe. Každý, kto sa rozhodne pre laminátovú podlahu od spoločnosti EGGER, si vyberiepodlahu najvyššej kvality, ktorá bude poskytovať potešenie a príjemnú atmosféru vo všetkých miestnostiach po mnoho rokov. Laminátové podlahy EGGER sú vizuálne veľmi atraktívne a plne zodpovedajú novým podlahovým trendom. Okrem toho sú vysokokvalitné lamináty obzvlášť odolné a sú univerzálne použiteľné. Výrobca upozorňuje aj na šetrnosť podlahy k životnému prostrediu, pretože pri výrobe laminátových podláh používa len drevo z lesov obhospodarovaných udržateľným spôsobom. Laminátové výrobky EGGER poskytujú preto istotu, že podlahy vo vašej domácnosti sú bezpečné pre zdravie. Tí, ktorí sú v priebehu renovácie a uvažujú o oprave podlahy, nájdu v sekcii laminátových podláh optimálne a cenovo dostupné riešenie pre jednoduchú montáž vďaka patentovanému systému Click pre laminátové podlahy.

Hlavné výhody laminátových podláh EGGER v skratke:
- Výnimočná odolnosť a vysoká kvalita
- Vysoká kvalita v domácnosti vďaka antistatickej technológii.
- Prírodné suroviny pre zdravú atmosféru v domácnosti
- Na univerzálne použitie v obytných a komerčných priestoroch./strong>
- Jednoduchá inštalácia laminátov vďaka patentovanému zaklapávaciemu systému
.- Laminát imitujúci dlažbu, drevo, betón - široký výber dekorov, ktoré vyhovujú rôznym vkusom a životným štýlom

Laminátové podlahy Egger sa vyznačujú vysokou kvalitou a odolnosťou. Spoločnosť používa špeciálne metódy spracovania, ktoré poskytujú výrobkom výnimočnú odolnosť a zaručujú čo najdlhšiu životnosť laminátovej podlahy. Cieľom spoločnosti je vytvoriť mimoriadne trvanlivú laminátovú podlahu, ktorá bude odolná voči oderu, čo z nej robí vhodnú voľbu pre často navštevované miestnosti.

Laminát je výnimočne hygienická podlahová krytina. Utesnený povrch laminátovej podlahy zabraňuje usadzovaniu nečistôt, ľahko sa čistí, a preto je obzvlášť vhodný pre alergikov. Laminát od spoločnosti EGGER, vybavený antistatickými vlastnosťami, zaručuje kvalitu v každom obytnom priestore.

Laminátové podlahy Egger možno inštalovať takmer kdekoľvek. Široká ponuka dekorov a laminátových podláh s rôznou optikou zaručuje správne riešenie pre každý štýl úpravy.

ZÁRUKA

Domáca záruka: 20 rokov


Záruka verejnej užitočnosti: 2 roky