Zariadiť malú kúpeľňu v paneláku môže byť náročné, ale existuje mnoho spôsobov, ako ju urobiť funkčnou a atraktívnou. Ako môžete zariadiť pohodlný interiér v malom priestore malej kúpeľne? Inšpirujte sa riešeniami, ktoré sú k dispozícii v Nexterio, a vytvorte si kúpeľňu svojich snov.

👉 Vyberte si do kúpeľne svetlé farby, ktoré vytvoria dojem väčšieho priestoru - je to jeden zo spôsobov, ako opticky zväčšiť miestnosť. Vyberte si kúpeľňu vo svetlých farbách: bielej, sivej alebo v pastelových farbách. Nábytok, skrinky, steny, podlahy a keramické vyberajte v týchto farbách, zasa vaňa, umývadlo a toaleta budú najlepšie vyzerať v bielej farbe.

👉 Veľké zrkadlo odráža svetlo a zväčšuje kúpeľňu. Vyberte si z klasických nástenných zrkadiel, zrkadiel s osvetlením alebo zrkadiel s dodatočnou úložnou funkciou - zväčšíte tak priestor pre svoje veci a uľahčíte si udržiavanie poriadku v miestnosti.

👉 Skladujte veci šikovne: v malých kúpeľniach je menej miesta na predmety dennej potreby. Využite preto každý priestor múdro a maximalizujte úložný priestor. Urobte malú kúpeľňu v paneláku funkčnou - myslite na to, aby bol nábytok nielen krásny, ale aj praktický.

👉 Sprchový kút alebo sprcha s lineárnym odtokom namiesto vane, je dobrým riešením pre malú kúpeľňu. Použitím sprchového kúta s obkladačkami, namiesto sprchovej vaničky, dosiahnete opticky zväčšený priestor.


Zistite, ako si zariadiť kúpeľňu podľa najnovších trendov a za najnižšie ceny v Nexterio! Inšpirujte sa riešeniami pre malé priestory a vytvorte si svoj vysnívaný návrh malej kúpeľne, v paneláku alebo v rodinnom dome.